
Garage te koop residentie Filou Nieuwpoort
- 15 m2 Opp. grond
- 15 m2 Bewoonbare Opp.
Garage - € 55.000
Langestraat 53, Nieuwpoort
Ruime garage gelegen op de gelijkvloerse verdieping van de nieuwbouwresidentie Filou te Nieuwpoort-Stad. Afmetingen 5,26 X 2,86. Niet afzonderlijk te koop. Enkel samen met een appartement in de residentie Filou.


Makelaar: Annelies Pylyser
Tel 058/62 50 50
E-mail info@portus.be
Kantoor Albert I laan 99, 8620 Nieuwpoort
Bekijk cvAnnelies ronde met succes haar studies licentiaat handelswetenschappen, opties bedrijfsmanagement en fiscaliteit, af aan de EHSAL (Economische Hogeschool Sint-Aloysius) te Brussel. Ze behaalde er bovendien een aggregaatsdiploma. Na haar studies heeft ze elf jaar juridische en praktische ervaring opgedaan in een notariskantoor aan de kust. In 2015 werd Annelies erkend vastgoedmakelaar en maakte ze de overstap naar het vastgoed. Een zelfstandig kantoor runnen was immers een ultieme droom. Haar notariële ervaring komen hier zeer goed van pas en zijn een absolute meerwaarde in de hedendaagse vastgoedwereld. Ondertussen is Annelies ook een gewaardeerd vastgoeddocent aan Syntra-West.
Annelies is gedreven, enthousiast en behulpzaam. Eerlijkheid en correctheid zijn woorden die zij hoog in het vaandel draagt. In haar vrije tijd is ze een zorgzame mama van twee kindjes, Aline en Julien. Daarnaast zie je haar vaak terug op de fiets, al lopend of al zwemmend.
Algemene staat | Nieuwe staat |
---|---|
Tuin | - |
Bouwjaar | 2018 |
Renovatiejaar | - |
E peil | - |
Kadastraal inkomen | - |
Dak | nieuw |
---|---|
Beglazing | Dubbel glas |
Verwarming | Aardgas |
Bouwvergunning | Ja |
---|---|
Stedenbouwkundige bestemming | Woongebied |
Dagvaardingen uitgebracht | Nee |
Voorkooprecht | Nee |
Verkavelingsvergunning | Nee |
As-Built attest | - |
Effectief overstromingsgevoelig | Nee |
Mogelijk overstromingsgevoelig | Nee |
Afgebakend overstromingsgevoelig | Nee |
Risicozone voor overstromingen | Nee |
Interesse in dit pand?
Kopen via switch house formule?
U wilt uw bestaande woning of appartement verkopen en een nieuwbouwwoning of nieuwbouwappartement kopen aan zee. Portus heeft de oplossing op maat.
